Jak najlepiej szukać"fajnej" muzyki?

Dzisiaj post "z dupy" i nie chodzi tutaj o post na temat vlogera, youtubera, który ma taką nazwę. Po prostu post mało znaczący, nic nie wnoszący. :V  

Podam dzisiaj moje sposoby na znalezienie w miarę fajnych nowych piosenek, piosenek na topie lub piosenek starszych z konkretnych lat. 

1. Sposób, który jakiś czas temu podał mi ktoś w komentarzu do posta. W tym przypadku jesteśmy w stanie znaleźć hity z konkretnych lat.
Po prostu wbijamy na stronę The Nostalgia Machine i tam wybieramy rok, który nas interesuje. Niestety polskich piosenek nie ma.

2. Tutaj korzystamy z stron Naszych ulubionych stacji radiowych. Wchodzimy na stronę np. RMF-FM lub ESKA, RMF MAXXX lub nie daj Boże Express FM. (Nienawidzę disco polo, a w pracy jestem zmuszona słuchać tego przez 8h powinni płacić szkodliwe) No ale co kto woli.
Na stronie stacji radiowej szukamy coś typu top lista.
Następnie po kolei odsłuchujemy piosenki.

3. Wbijamy na Youtube i po lewej stronie gdzie mamy historię, subskrybcje to gdzieś za wszystkimi kanałami, które subskrybujemy jest przycisk "Przeglądaj kanały" Wybieramy muzykę ui tam szukamy najnowszych piosenek, lub najbardziej popularnych w danym gatunku. Ja zazwyczaj szukam tych najnowszych i zawsze coś ciekawego znajdę. 
Teraz np. w najnowszych znalazłam to:


W sumie niedawno był dodany ten teledysk. xD

Może się komuś to przyda, a może nie. 
Idę szukać jakiejś muzyki do auta. W komentarzach możecie posłać jakieś swoje ulubione nutki. 

rokiowca

Phasellus facilisis convallis metus, ut imperdiet augue auctor nec. Duis at velit id augue lobortis porta. Sed varius, enim accumsan aliquam tincidunt, tortor urna vulputate quam, eget finibus urna est in augue.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz